UPOZORNĚNÍ Tyto stránky jsou podle zákona o regulaci reklamy určeny odborníkům a podnikatelům v oblasti výroby a prodeje střelných zbraní a střeliva.

Vstupem na tyto stránky potvrzuji, že jsem držitelem Zbrojního průkazu nebo Zbrojní licence.WARNING According to the Advertisement Regulation Act this website is intended for experts and entrepreneurs in the area of the manufacture and sale of firearms and ammunition.

By entering this website, I confirm that I am the holder of a gun permit or firearms license.
ZPĚT

Rovná posunovatelná spoušť SA/DA

Rovná posunovatelná spoušť SA/DA- nastavitelná na délku prstu, volný chod, propad, spouštění a odpor spouště. Vyměnitelné jazýčky.

Spoušť rovná SA/DA

Spoušť s rovným jazýčkem. Funkční v režimech SA/DA. Spoušť nabízí možnost precizního nastavení- volný chod, propad. Posunuje hranici spouštění více vzad, tím je pohodlná i pro střelce s menší rukou a také zajištuje citlivé a precizní spouštění.

Spoušť posunovatelná SA

Spoušť použita ve variantě Super a Super Optics. Má posunovatelný a vyměnitelný jazýček spouště, takže spoušť si nastaví každý střelec individuálně pro co nejlepší úchop a spouštění. Spoušť funguje pouze v SA režimu a je na ní nastavitelný volný chod, spouštění, propad, váha spouště a nastavení jazýčku podle délky střelcova prstu.